1c33a229 6baa 4fdf bfda de75f38ecf9b e1469215561537 - شبکه اجتماعی اشتراک گذاری و دسترسی به انواع لینک ها

شبکه اجتماعی اشتراک گذاری و دسترسی به انواع لینک ها

بسیاری از ما دوست داریم دنیای بدون مرز اینترنت را با لینک‌های مختلف از وب‌سایت‌های گوناگون گسترش دهیم و با موضوعات جدیدی آشنا شویم یا اینکه موارد جدیدی یاد بگیریم. برای این کار چه چیزی بهتر از داشتن یک وب‌سایت که در دسته‌بندی‌های مختلف لینک‌ها را با شکل زیبایی به ما نشان می‌دهد.

وب‌سایت lynxthat یکی از بهترین وب‌سایت‌ها برای دسترسی به لینک‌ها از موضوعات و وب‌سایت‌های مختلف است. برای استفاده بهتر از همه‌ی ویژگی‌ها این وب‌سایت می‌توانید در آن ثبت نام کنید. این وب‌سایت برای آیفون و آیپد اپلیکیشن مخصوص منتشر کرده اما برای استفاده از این سرویس می‌توانید از وب‌سایت آن نیز استفاده کنید.

36c47aba d1e8 45b8 9b6c 61366f206b17 - شبکه اجتماعی اشتراک گذاری و دسترسی به انواع لینک ها

لینک‌ها در دسته‌بندی‌های مختلف مانند فناوری، سبک زندگی، ورزش، گیف، سرگرمی، ویدیو‌های داغ و دیگر دسته‌بندی‌ها بروز می‌شوند. همچنین این امکان وجود دارد که آخرین لینک‌ها از وب‌سایت‌های معروف را نیز در اختیار داشته باشید. هر کدام از این لینک‌ها امکان اشتراک گذاری سریع با دوستان، ذخیره کردن برای مطالعه در زمانی دیگر یا اشتراک‌گذاری در دیگر شبکه‌های اجتماعی را برای شما فراهم می‌کند.

43acf8b8 b2b3 4bc7 9bfa be0dcae69749 - شبکه اجتماعی اشتراک گذاری و دسترسی به انواع لینک ها

در بخش مخصوص دیگری از این وب‌سایت نیز می‌توانید وب‌سایت‌های مورد علاقه خود را وارد کنید تا در زمانی سریع‌تر به آن‌ها دست پیدا کنید. با دعوت دوستان خود به این شبکه نیز می‌توانید لینک‌های مورد علاقه آن‌ها را مشاهده کنید یا خیلی سریع‌تر لینک‌ها را با آن‌ها به اشتراک بگذارید.

منبع: زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.