ضمانت خرید شما اعتبار  فعالیت مستمر freeproject.ir می باشد، سایتی که کاربردی ترین و برترین قالب های آماده افترافکت و گرافیک کامپیوتری را برای مشتریان خود با کمترین هزینه و حتی رایگان عرضه می کند.
علاوه بر موارد فوق سایت freeproject.ir دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنایع و معادن و نشان ملی (ثبت رسانه های دیجیتال) از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال کشور می باشد. البته غیر از نمادها و ضمانت های اجرایی هدف ما رضایت حداکثری مشتریان از مجموعه  freeproject می باشد طوری که حتی برای خدمات رایگان سایت و کاربران معمولی سایت نیز این خط مشی را رعایت نموده ایم و با استفاده از تمامی امکانات ارتباطی اعم از پست الکترونیک، تلفن ثابت و همراه، پشتیبانی آنلاین و حتی تلگرام به تمامی مشتریان خدمات پشتیبانی ارائه می کنیم.

ضمانت های freeproject:
۱- ضمانت ارسال لینک در صورت عدم دریافت لینک های خریداری شده به هر علتی
۲- ضمانت بعد از خرید، چنانچه لینک ارسال شده را به هر علتی نتوانستید دانلود نمایید باز هم freeproject تعهد دارد پاسخگوی مشتریان باشد و لینک جایگزین ارسال نماید
۳- ضمانت پس از دانلود، در این حالت چنانچه شما به هر علتی فایل خریداری شده را از دست دادید باز ما متعد به ارسال لینک دانلود مجدد می باشیم البته در صورتی که پروژه را از ما خریداری کرده باشید ( با ارایه مشخصات خرید)
۴- ضمانت طلایی، چنانچه از محتوای فایل خریداری شده رضایت نداشته باشید یعنی محتوا با توضیحات همخوانی نداشته باشد یا کیفیت فایل آموزشی با توضیحات ارائه شده همخوانی نداشت، ما تمامی هزینه خرید را به شما برگشت می دهیم.


شرایط استفاده از ضمانت ویژه:

برای استفاده از هر یک از ضمانت های بالا در درجه اول با همان ایمیلی که خرید شما ثبت شده با ایمیل freeproject.ir@hotmail.com یا  ehsan-hosseini@hotmail.com مکاتبه نمایید.
در مورد ضمانت طلایی هم فقط ذکر موارد نقص و یا موارد فنی کفایت می نماید و پس از بررسی یا محصولی دیگر به همان ارزش در صورت تمایل به شما تحویل داده میشود یا هزینه بازگشت  (فقط به شخص خریدار و به شماره حساب با نام خریدار) داده می شود.