– سفارش من ثبت شده اما ایمیل حاوی لینک دانلود برای من ارسال نشده است؟
جواب: وقتی ایمیل به دست شما نرسیده باشد چند حالت ممکن است اتفاق افتاده باشد
حالت اول: ممکن است مشتری در هنگام ثبت سفارش ایمیل خود را اشتباه تایپ کرده باشد که با ارسال یک ایمیل به آدرس freeproject.ir@hotmail.com  یا  ehsan-hosseini@hotmail.com  و ذکر آموزش خریداری شده بهمراه زمان دقیق ثبت سفارش پس از بررسی ایمیل حاوی لینک خرید برای مشتری ارسال می گردد.
حالت دوم: ابتدا باید پوشه اسپم – Spam ایمیل خود را چک کنید چون بعضی اوقات ایمیل حاوی لینک دانلود به اشتباه توسط سرویس ایمیل شما اسپم می شود پس از چک کردن چنانچه در این پوشه ایمیل را مشاهده نمودید آن را باز نموده و از حالت اسپم خارج نمایید تا در ثبت سفارشات بعدی دچار مشکل نشوید

حالت سوم: لطفا در صورتیکه ثبت نام کرده اید وارد وب سایت freeproject.ir شوید و از طریق پنل مدیریت خود (هم کاربران وب هم موبایل) شوید و از طریق قسمت دانلود ها به فایل های خریداری شده دسترسی پیدا کنید.
حالت سوم: در این حالت ایمیل در پوشه اسپم نیز نمی باشد که  با ارسال یک ایمیل به آدرس ehsan-hosseini@hotmail.com یا  freeproject.ir@hotmail.com و دیگر راه های ارتباطی سایت و ذکر آموزش خریداری شده به همراه زمان دقیق ثبت سفارش، پس از بررسی لینک دانلود برای شما ارسال می گردد

نکته: سرویس های ایمیل سایت freeproject.ir با برخی از از سرویس دهندگان مانند مایکروسافت همخوانی ندارند در همین راستا تا حد امکان از سرویس دهنده های معمول مانند yahoo و gmail استفاده نمایید.

– لینک دانلود برای من ارسال شده ولی چرا لینک ها کار نمی کنند؟
جواب: برخی مواقع این مشکل ایجاد می شود که باز هم جای نگرانی نیست و با ارسال یک ایمیل با ایمیلی که سفارش را ثبت نموده اید به ادرس ehsan-hosseini@hotmail.com یا  freeproject.ir@hotmail.com و درخواست لینک جایگزین، پس از بررسی لینک دانلود مجدد برای شما ارسال می گردد.

– چرا لینک های دانلود ارسالی بدرستی دانلود نمی شوند و پس از چند درصد دانلود شدن دوباره از صفر شروع به دانلود می شوند؟
جواب: با توجه به اینکه سیستم فروشگاه خرید دیجیتال که یک سیستم جهانی نیز می باشد پس از ثبت سفارش مشتری به صورت خودکار لینک های دانلود را ایجاد می کند به خاطر مسائل امنیتی سیستم این لینک های دانلود مانند لینک های دانلود معمولی نیستند که بتوانید با نرم افزارهای مدیریت دانلود آن ها را دریافت نمایید باید اینترنت شما پرسرعت و پایدار باشد که متاسفانه به دلیل زیرساخت های ضعیف اینترنت در سایر شهر های ایران مشتریان با دانلود اینگونه لینک ها مشکل دارند چون قطعی های لحظه ای خیلی کوچک که در حین وب گردی و دانلود های معمولی اصلا به چشم نمی ایند آفتی می شود برای دانلود این گونه لینک ها ولی جای نگرانی نیست شما از freeproject.ir خرید نموده اید و ما برای کاربرانی که این مشکل را دارند نیز لینک های دانلود معمولی ارسال می کنیم تا با خیال راحت عملیات دانلود را انجام دهند. البته باید مشکل خود را به آدرس ehsan-hosseini@hotmail.com یا  freeproject.ir@hotmail.com گزارش دهید و لینک های جایگزین را دریافت نمایید.

– آموزش های خریداری شده را دانلود شده ولی من چرا ویدئویی مشاهده نمی کنم؟
جواب: باید دقت کنید که ویدئوهای آموزشی و فایل های تمرین همگی زیپ شده اند و پس از دانلود باید از حالت زیپ ان را خارج نمایید و تا بتوانید انها را مشاهده نمایید، برای این کار نرم افزار WinRAR یا 7z را دانلود نمایید و بروی سیستم خود نصب نمایید و سپس فایل های دانلود شده را از حالت زیپ خارج نمایید.

– در قسمت توضیحات ذکر شده قالب، مثلا ۱۲ بخش می باشد ولی بعد از ثبت سفارش برای من ۵ لینک ارسال شده است آیا خرید من ناقص ارسال شده است؟
جواب:
خیر لینک هایی که برای شما ارسال می شود چون زیپ شده هستند ابتدا باید آن ها را دانلود نمایید و بعد از دانلود و باز کردن فایل های زیپ کلیه قسمت ها را می توانید مشاهده نمایید و تعداد لینک دانلود ربطی به تعداد قسمت ها یا فیلم های آموزشی ندارد.

– چرا ویدئوهای آموزشی تصویر ندارند و من فقط صدای مدرس را می شنوم؟
جواب: این مشکل به خاطر قدیمی بودن کدک های ویدئویی سیستم شما اتفاق می افتد که برای حل ان باید نرم افزار  K-Lite Codec Pack را  دریافت نمایید و بروی سیستم خود نصب نمایید و بعد ریست کردن سیستم ویدئوها را مشاهده نمایید.

– آیا محتوای همه فایل های زیپ یکی هستند؟
جواب: برخی از مشتریان بعد از دانلود همه ی فایل های زیپ تک تک فایل های زیپ را باز می کنند و با مشاهده ظاهر فولدرها فکر می کنند همه فایل های زیپ، تکراری هستند و همه ی قسمت ها را اکسترکت می کنند که این کار اشتباه است، بعد از دانلود باید همه فایل ها را در کنار هم قرار دهید و فقط بخش اول یا همان part01.rar را از حالت زیپ خارج نمایید بقیه فایل ها به ترتیب از حالت زیپ خارج می شوند.
ما فایل های حجیم را به چند بخش کوچک تقسیم می کنیم تا دانلود آن راحتتر و احتمال خرابی آن کمتر شود، به عنوان مثال اگر یک فایل با حجم ۱ گیگابایتی را به صورت یکپارجه برای دانلود قرار دهیم اگر شما ۹۰۰ مگابایت آن را دانلود کنید و ارتباط اینترنتی شما قطع شود مجبور هستید مجدداً از ابتدا آن را دانلود کنید. برای رفع این مشکل، ما فایل ۱ گیگابایتی را به ۵ بخش با حجم ۲۰۰ مگابایت تقسیم می کنیم و شما این بخش ها را به صورت تک تک دانلود می کنید، حال اگر در هنگام دریافت بخش پنجم مشکلی پیش آمد دیگر نیاز نیست شما از ابتدا تمامی بخش ها را دانلود کنید و تنها کافی است بخش پنجم را مجدداً دانلود کنید.

– تمامی بخش های یک فایل را دانلود کرده ام برای استفاده چه کاری باشد انجام دهم؟
> برای اینکه بخش های یک فایل را به هم متصل کنید شما به نرم افزار WinRAR احتیاج دارید . پس از نصب نرم افزار WinRAR تمامی بخش های یک فایل را درون یک پوشه در کنار هم قرار دهید و تنها بر روی فایلی که در انتهای آن عبارت Part1 را می بینید راست کلیک کنید و گزینه Extract to را بزنید، منتظر بمانید … نرم افزار تمامی بخش ها را به صورت خودکار شناسایی می کند و در نهایت فایل اصلی را ایجاد می کند (به عنوان مثال از ۵ فایل ۲۰۰ مگابایت یک فایل ۱ گیگابایتی حاصل می شود)

نکته آخر:
برای ارتباط با با بخش پشتیبانی سایت ehsan-hosseini@hotmail.com یا  freeproject.ir@hotmail.com و ارسال ایمیل حتما با ایمیلی که در هنگام ثبت سفارش و در فرم مربوط به خرید وارد کرده اید با ما مکاتبه کنید و ذکر تاریخ ثبت سفارش و آموزش خریداری شده نیز روند دریافت پاسخ را سریع تر می کند.