زیباترین و کاربردی ترین نمودارها را آنلاین رسم کنید

زیباترین و کاربردی ترین نمودارها را آنلاین رسم کنید

8946026d d1de 4dd1 a900 78fe7bba9eed - زیباترین و کاربردی ترین نمودارها را آنلاین رسم کنید
ساخت نمودار‌های مختلف به شیوه‌های سنتی دیگر تاریخ مصرف خود را از دست داده‌اند. وب‌سایت Vizzlo به شما کمک می‌کند تا به راحتی بتوانید نمودار‌هایی بسیار زیبا در انواع شکل‌ها رسم کنید.freeproject.ir

نمودارها، نشان‌دهنده روابط عددى و نسبى اقلام هستند که خواننده را قادر به درک معناى خاص يک توده از اطلاعات پيچيده مى‌کنند.

مى‌توان انواع و اقسام نمودارها را به‌طور خلاصه در چهار دسته خلاصه کرد که عبارتند از خطی، ستونی، دايره‌اى و تصويری. نمودارها انواع ديگرى نيز دارند که مبناى هر کدام از آنها کم و بیش در قالب يکى از چهار دسته ياد شده قرار مى‌گيرد.

44f848e6 a39d 49bc 8d3e 7aa37b4ef665 - زیباترین و کاربردی ترین نمودارها را آنلاین رسم کنید

بعضى از نمودارها، تنها داراى يک مقياس اندازه‌گيرى هستند مانند نمودار دايره‌اى و بعضى ديگر دو مقياس مانند نمودار خطى دارند.

پس از اینکه شکل نموداری که قصد رسم آن را دارید انتخاب کردید، اکنون باید در یک فرم مشخص همه اطلاعات خود را از یک سند صفحه گسترده، اکسل، اسناد گوگل یا تنها استفاده از API این وب‌سایت وارد کنید. اکنون نمودار نهایی را می‌توانید همراه با اطلاعات وارد شده مشاهده کنید یا در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

38082e71 f1bf 4465 8ff2 995cf723362a - زیباترین و کاربردی ترین نمودارها را آنلاین رسم کنید

اگر دوست دارید از اطلاعات مختلفی که در اختیار دارید نمودار‌هایی بسازید و در وب‌سایت یا شبکه‌های اجتماعی خود استفاده کنید، وب‌سایت Vizzlo می‌تواند تبدیل به یکی از کاربردی‌ترین وب‌سایت‌های شما شود. همچنین با توجه به اینکه نمودار‌های این وب‌سایت از شکل و ظاهر بسیار زیبایی برخوردارند، می‌توانید از آن‌ها در ارائه‌های خود نیز استفاده کنید.

برای استفاده از این وبسایت به https://vizzlo.com مراجعه کنید.
منبع: زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.